FB pixel

WebStudio CB

Marketing a poradenství

webstudio

Cena je na dohodě

  • PPC reklama, Affiliate
  • SEO optimalizace, analýza
  • Sociální a vyhledávací sítě
  • Poradenství v e-commerce
  • Grafické návrhy, copywriting

Cena marketingu

Ceny nastavení reklam nebo marketingu, jsou dohodou dle časové náročnosti. Provádíme jednorázové i dlouhodobé nastavení, nebo správu marketingu. Můžeme se taky dohodnout na výkonnostním odměňování za získání zákazníků, nebo objednávek. S námi je dohoda vždy Fair Play.

Marketingu pro firmy

Vaši zákazníci nejsou čísla – jsou to především lidé. Mějte s nimi lidský, přátelský vztah a oni k vám přijdou nakoupit raději než ke konkurenci, i kdyby byla levnější. Sociální sítě jsou pro vybudování takového vztahu skvělé místo. Pomohu Vám vybudovat profily na sociálních sítích kde budu efektivně komunikovat s Vašimi zákazníky a pomáhat Vám tak prodávat. Měsíční tarif dle domluvy, vždy však rentabilní.

PPC reklama – vyhledávací sítě

Představte si, že každou korunu vloženou do reklamy využijete naplno. S PPC reklamou to jde – platíte jen za uživatele, kteří přijdou na váš web. Když na vašich kampaních zapracujeme společně, propracujeme se k efektivnímu využití investovaných peněz a přivedeme k vám nové zákazníky díky vyhledávačům Google.com a Seznam.cz, budete tak odpovídat na poptávky Vašich potencionálních zákazníků kteří by Vás jinde než na prvních placených pozicích nenašli. Pomůžeme Vám také získat 1000,-Kč od Googlu na první reklamy.

PPC reklama – obsahový marketing

Platíte pouze za prokliky, jedná se o grafické reklamy, více známé jako bannery, lze tak oslovit nové zákazníky jak pro eshop tak např. pro Hotely a jiné služby. Reklama se zobrazuje napříč internetem na kterékoliv stránce, která nabízí společnosti Google nebo seznam.cz reklamní prostor k využití. Mohou být cílené jak na zájmy zákazníka, věk, pohlaví, kde se nachází nebo lze cílit jen na zákazníky kteří již byly na Vašich webových stránkách a provedli zde nějakou akci, prohlíželi si je.

SEO – optimalizace, analýza

Umění být viděn! Jen hezké a fungující stránky nestačí, lidé Vás musí i najít! Udělat si webové stránky nebo eshop je jenom první krok k úspěchu. Aby stránky mohly začít vydělávat, musí je Vaši zákazníci najít. A přesně k tomu je určena SEO optimalizace Vašich stránek. Lidé na internetu dnes hledá firmy přes vyhledávače, jakými jsou Google.com nebo Seznam.cz A pokud po zadání výrazu „ubytování Strážnice“ nebude Váš web na první stránce vyhledávače, většina lidí Vaše stránky nikdy neobjeví, i kdybyste měli to nejlepší a nejlevnější ubytování ve Strážnici. Dle dohodnuté hodinové sazby za práci / měsíční tarif de domluvy, vždy s ohledem na PNO.

Marketingové konzultace

Chcete posunout své podnikání do vyšší ligy? Líbilo by se vám několika malými změnami zvýšit tržby a zisk třeba o 25 procent? Jste profesionál ve svém oboru, ale ne v marketingu? Pak se jen stačí domluvit na marketingové konzultaci nebo marketingovém poradenství.

Poradenství v e-commerce

S provozováním e-shopů máme zkušenosti hlavně díky vlastním projektům a práci s klienty. Ať už se jedná o základní věci, či kompletní nastavení marketingu, kontrola jednotlivých kampaní. Nalezení slabých míst ve vašem online marketingu a jejich vylepšení, vše podloženo daty, žádné domněnky.

Návrhy a tvorba webových stránek

Je třeba si uvědomit, že webové stránky prezentují stav Vaší firmy v online světe. Skvěle vypadající a prosperující firma, značka nebo jakýkoliv podnik bez webových stránek nebo s zastaralou a špatně fungující stránkou může způsobit ne důvěru a odradit nové zákazníky. Naopak i menší firma s dobře vypadajícími webovými stránky může konkurovat špičce v oboru. Při tvorbě webových stránek klademe důraz na funkčnost, vzhled, optimalizaci pro vyhledávače, následnou jednoduchou úpravu, kterou zvládne díky našemu systému skutečně každý, Vám tak odpadají další náklady na úpravy webových stránek, případně Vám můžeme poskytnout vlastní šablonu kompletně v Češtině. Můžeme Vám vytvořit web nebo jednoduché prodejní stránky s Affiliate programem. Díky vlastní šabloně a spoustu doplňků je naše cena za vytvoření takového webu, nebo malého e-shopu velmi příznivá a lze se dohodnout. Jednorázová platba, částečná platba na splátky, nebo na pronájem.

Návrhy, tvorba a správa e-shopů

Chtěli by jste podnikat na internetu? Pomůžeme Vám začít díky jednoduchému, a funkčnímu řešení, které zvládne skutečně každý. E-shop, který opravdu prodává! Komplexní realizace eshopu vycházející z promyšlené strategie. Připravte se na moderní grafiku, pokročilou funkčnost včetně nástrojů podpory prodeje. Můžeme Vám vytvořit e-shop s Affiliate programem. Jelikož vlastníme nebo si sami programujeme potřebné doplňky a rozšíření, jsou ceny za takový e-shop velmi příznivé a opět se lze dohodnout. Jednorázová platba, částečná platba na splátky, nebo na pronájem.

Grafické návrhy

Nabízíme kompletní služby v oblasti grafického designu. Vytvoříme Vám profesionální grafické řešení corporate identity včetně logotypu, firemních tiskovin či profilu společnosti. Navrhneme vizitky, plakáty, firemní letáky, letáky pro kulturní akce, katalogy nebo jiné propagační materiály. Důležitou součástí naší grafické práce je zaměření na detaily. Image firmy – Firemní logo a kompletní grafické zpracování Vaší firmy je jako Váš otisk. Propagační materiály – Být pozitivně vnímán širokým spektrem potenciálních zákazníků je základem úspěšné reklamní kampaně. Jestliže má kampaň působit profesionálně a přesvědčivě, je třeba svěřit ji do rukou odborníků s citem pro podmanivý design podepřený marketingovým přístupem.

Copywriting marketing

Copywriting je tvorba reklamních a marketingových textů, které mají podpořit prodej výrobků a služeb. Textař, který se zabývá oborem copywritingu, se označuje jako copywriter. Označení vzniklo spojením dvou slov: copy (v tomto významu reklamní sdělení) a writer (autor). Copywriting je tedy prostředkem marketingu, jak zvýšit prodej a maximalizovat zisk. Toho může být dosaženo rozličnými cestami, a tedy i mnoha typy textů.

Affiliate marketing

Je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl z prodeje. Jaké jsou formy Affliliate.

  • E-shopy a affiliate katalogy – tento způsob zkouší asi nejvíce lidí. Je funkční a v podstatě jde o to, že si zaregistrujete vlastní doménu a potom si například pomocí XML feedu natáhnete data z e-shopu provozovatele provizního programu.
  • Lead gen – Generování poptávek je jedna z nejziskovějších oblastí affiliate. Jedná se o koncept, kdy máte svůj web s nějakým formulářem a pokud ho uživatel vyplní, máte finanční odměnu (většinou pevně stanovenou), případně k tomu ještě nějakou % provizi. Jednoduše řečeno, přeprodáte kontakt na zákazníka.
  • Obsahový affiliate marketing – Pro svou jednoduchost a možnost kombinace s bodem 4 a dalšími způsoby monetizace je to asi nejlepší cesta k výdělkům bez nutnosti investovat velké částky. Do začátku vám stačí vytvořit jednoduchý web, kdy zaplatíte jen doménu a webhosting a grafickou šablonu získáte zdarma.
  • Placená reklama – Pokud nemáte svůj web, nevadí. Stačí zvládnout nastavit kampaně na Facebooku (což není až tak těžké) a posílat cíleně uživatele na web inzerenta se svým affiliate linkem. Výhodou je, že je to instantní řešení.